
Стильна жіноча сумка через плече з фактурної шкіри чорного кольору Grande Pelle 746710
4 250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-086-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна сумка-трапеція від українського бренду Grande Pelle. Виготовлена з преміальної італійської шкіри, з чудовою яскраво-вираженою фактурою. Фурнітура YKK, яка використовується в цій сумці, є чудовим прикладом якісних та надійних елементів, а також відома своєю довговічністю. Модель має одне основне відділення та одну кишеню відкритого типу всередині. Зручний ланцюжок дозволяє носити сумку в руці, створюючи стильний та витончений образ. Додатково до комплекту входить текстильний плечовий ремінь, який дозволяє носити сумку на плечі. Ця сумка стане невід'ємним аксесуаром для жінки, яка цінує розкіш, стиль та практичність у кожній деталі свого образу. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіночий |
| Кишені | Фронтальний |
| Глибина | 7.5 см |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 4 250 ₴










