
Мініатюрний жіночий гаманець із натуральної гладкої шкіри червоного кольору Grande Pelle
1 100 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-485-3
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне жіноче портмоне для тих хто цінує зручність, стиль та мінімалізм. Виконано виріб із натуральної висококласної шкіри з м'якою приємною фактурою. Усередині є просторе відділення для купюр та зручні слоти для пластикових карток, також зовні є монетниця, що закривається клапаном на магніт. Закривається аксесуар три складення на магніт. Запаковано портмоне у фірмовий чохол. Аксесуар представлений у різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴









