
Чоловіча тактична сумка месенджер через плече на липучці у кольорі койот 902722
1 249 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-109-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка відрізняється своєю зручністю, компактністю та ємністю, підходить як для повсякденного носіння так і для тактичного використання (призначена для прихованого носіння короткоствольної зброї, газового балона, шокера). Модель має одне основне відділення та три внутрішні кишені. Виготовлений із тканини Кордура 1000D, ремінної поліамідної стрічки, щільної підкладки та високоякісної фурнітури. Сумку можна носити через плече, довжина ременя регулюється, носиться як на праву, так і на ліву сторону. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Кордура - товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з водовідштовхувальним просоченням і з поуліретановим покриттям. Спочатку призначалася для армії, широко використовується при виготовленні рюкзаків, туристичного та військового спорядження. Тканина обробляється в кілька прийомів, завдяки чому покриття виходить якісним і довго тримається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Койот |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 249 ₴









