-16%


Тактична сумка бананка невеликого розміру оливкового кольору з велкро PS 8247071-Х3М
1 075 ₴
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-108-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель вражає своїм функціоналом, те що потрібно кожному. Має три відділа та два допоміжних маленьких на вушках, та знизу дві резинки для кріплення додаткового спорядження. Головна родзинка в основному відділенні, де з однієї сторони панель резинок, також для кріплення маленького спорядження, з бокової частини карабін для кріплення ключів та ще внутнішній карман на блискавці. Попереду знаходиться велкро панель, для кріплення шевронів. Чудова модель де немає нічого зайвого. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Кордура - товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з водовідштовхувальним просоченням і з поуліретановим покриттям. Спочатку призначалася для армії, широко використовується при виготовленні рюкзаків, туристичного та військового спорядження. Тканина обробляється в кілька прийомів, завдяки чому покриття виходить якісним і довго тримається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Cordura |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 900 ₴











