
Тактична сумка бананка на пояс з резинкою в кольорі чорний мультикам (MultiCam Black) PS 1
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-103-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка вирізняється своєю зручністю, компактністю та місткістю, підходить як для повсякденного носіння так і для тактичного використання. Модель має 4 відділення, три спереду та один ззаду, в які можна покласти телефон, гаманець, ключі та багато іншого. Попереду знаходиться панель із резинкою, яка використовується для кріплення додаткових предметів невеликого спорядження. Виготовлена з тканини Кордура та високоякісної фурнітури. Довжина ременя регулюється по обидва боки, тому зручно носиться як на праву так і на ліву сторону. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Кордура - товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з водовідштовхувальним просоченням і з поуліретановим покриттям. Спочатку призначалася для армії, широко використовується при виготовленні рюкзаків, туристичного та військового спорядження. Тканина обробляється в кілька прийомів, завдяки чому покриття виходить якісним і довго тримається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Cordura |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 200 ₴







