
Жіноча сумка з накладною кишенею з натуральної шкіри
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-089-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна жіноча сумка в класичному чорному кольорі з натуральної шкіри. Аксесуар складається з основного відділення, що закривається на блискавку, кишені відкритого типу та кишені на блискавці всередині та трьох кишень зовні. Носити сумку можна на плечі та через плече, також можна носити як клатч під рукою, для цього можна зняти текстильний ремінець..Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 2 250 ₴











