
Дорожня текстильна сумка середнього розміру чорного кольору Vintage
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-102-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка з якісного щільного текстилю. Виріб має невеликий розмір та практичний функціонал, все для Вашої зручності та практичного використання. Таку сумку зручно брати із собою у невеликі подорожі та на тренування. Пошита сумка акуратно, всі рядки рівні, фурнітура надійна та якісна. Сумку легко прати і вона зовсім не марка. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Особливості:
- основне відділення на змійці з потайною кишенею на змійці і двома накладними кишенями;
- накладна кишеня на змійці на лицьовій стороні аксесуара;
- кишеня на змійці на тильній стороні;
- дві бічні кишені на змійках;
- текстильний регульований ремінець на плече;
- ущільнене дно з захисними ніжками;
- підкладка з коричневої тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Кількість відділень | 5 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 21 см |
- Ціна: 2 000 ₴




