
Стильний чоловічий клатч на блискавці з якісного текстилю сірого кольору Puos
900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-034-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна стильна барсетка з якісного текстилю, вона має класичний і зручний дизайн з практичним функціоналом. Аксесуар має одне основне відділення, дві внутрішні кишені, одна з яких на блискавці, ущільнена одна стінка, знімний кистьовий ремінь. У барсетку міститься чимало речей, а наявність кишень допоможе вам ідеально їх розкласти. У поєднанні з якісною фурнітурою та міцною підкладкою барсетка прослужить Вам не один рік. Виріб стане чудовим подарунком для будь-якого сучасного чоловіка. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клатч |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Стать | Чоловічий |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
- Ціна: 900 ₴











