
Сумка клатч для чоловіків на два відділення із якісного текстилю чорного кольору PS
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-035-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна текстильна барсетка невеликого розміру. Аксесуар має два основні відділення, внутрішню кишеню на блискавці та зовнішню кишеню на блискавці. У барсетку поміщається багато речей, а наявність кишень допоможе вам ідеально їх розкласти. У поєднанні з якісною фурнітурою та міцною підкладкою барсетка прослужить Вам не один рік. Виріб стане чудовим подарунком для будь-якого молодого чоловіка. Купити безпечно та комфортно даний виріб та багато інших можна в нашому магазин https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Малий | розмір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Несесер |
| Стать | Унісекс |
| Глибина | 110 см |
| Петелька для підвішування | Да |
- Ціна: 1 000 ₴








