
Компактний жіночий шкіряний гаманець синього кольору з автономною монетницею ST 031
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-412-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець середніх розмірів із чудовим функціоналом. Модель складається вдвічі та закривається широким круглим клапаном на магніті. Усередині два відділення для паперових грошей, п'ять прилеглих кишень та десять секцій для пластикових карток (одна прозора). Для монет передбачена спеціальна кишеня на блискавці, яка зручно розкривається та розділена на дві рівні частини. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості, яка надає йому розкішного вигляду, він чудово виглядатиме у вашій сумці і приноситиме радість під час використання. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, модель чудово підкреслюють сучасний стиль та гарний смак. Дана модель це прекрасний варіант для подарунка будь-якій дівчині. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴









