
Оюкладинка Державна митна служба України на три відділення
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-742-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із натуральної шкіри високої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані два прозорі відділення для документів та одна закрита кишеня для пластикової картки, на якій тиснення із зображенням Герба України. Ця обкладинка збереже документ на тривалий термін. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний та потрібний подарунок на будь-яке свято! Ця модель виготовляється у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Тиснення золотом |
- Ціна: 600 ₴







