
Обкладинка ДБР на чотири відділення "Державне бюро розслідувань"
725 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-736-3
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виготовляється з натуральної шкіри найвищої якості, завдяки цьому гарантовано прослужить вам дуже довго. Обкладинка закривається по типу книжки, без фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ. Всередині знаходяться чотири віконця для документів, два з яких прозорі з обох боків. Виріб ручної роботи дуже високої якості. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 725 ₴










