-8%


Велика шкіряна кредитниця для пластикових карток коричневого кольору Guxilai
600 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-774-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корисний аксесуар для людей які хочуть окремо носити всі свої пластикові картки. Виготовлений в коричневому кольорі з натуральної шкіри хорошої якості, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Модель вертикального типу, закривається з фіксацією на кнопку. Всередині знаходиться шістнадцять секцій для пластикових карток, два прозорих відділення та три прилеглих кишені для купюр. Даний аксесуар підходить як чоловікам так і жінкам і зможе послужити прекрасним подарунком близькій людині. Купити комфортно і безпечно дану модель і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guxilai |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 16 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴







