
Кожаная обложка для удостоверения УБД "Учасника бойових дій" синего цвета
500 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-778-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості (крейзі хорс). Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані дві кишені повністю прошиті шкіряними вставками, одна сторона закривається клапаном зі шкіри з зображенням герба України, в якому є відділення для пластикової карти. На зворотному боці знаходиться додаткова кишеня для перепустки чи кредитної карти. Модель має спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
- Цена: 500 ₴









