
Шкіряна обкладинка ДССЗЗІ держспецзв'язок з пластиковим шевроном
475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-738-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка з високоякісної натуральної шкіри на посвідчення державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації. Модель складається вдвоє без фіксації. Всередині одне прозоре відділення для документа та закрита кишеня для пластикової карти. Передбачено отвір для карабіну на ланцюжку, щоб страхувати обкладинку від втрати. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Усі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 475 ₴











