
Спортивная дорожная сумка с отделом для обуви Puos
1 700 ₴
- Под заказ
- Код: 1927-101-1
Отправка с 22 мая 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Текстильна дорожня сумка універсального темно-синього кольору. Сумка підійде як для занять спортом, так і в якості дорожньої сумки. Виріб дуже практичний, легкий та стильний. Таким чином помістивши свої речі в сумку вона не стане зовсім непідйомною. Сумка має компактні розміри і стане хорошим варіантом для відрядження. В сумку можна зручно помістити пару кросівок до спеціального відділення. У сумці також є петелька для зручного носіння каремата або килимка (щоб його зафіксувати). Сумка з текстилю - ідеальний бюджетний варіант.
особливості:
- основне відділення на блискавці;
- дві відкриті накладні кишені та кишенька для ручки;
- потайна кишеня на блискавці;
- бічна кишеня для взуття на блискавці;
- бічна кишеня на двох блискавках;
- знімний ремінець на плече;
- кишеня на кнопці відкритого типу збоку;
- петелька для килимка на лицьовій стороні;
- ручки для носіння в руках (скріплюються кнопками).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puos |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Круглая |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 5 |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень, Регулировка размера, Отсек для обуви |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 20 см |
| Глубина | 20 см |
- Цена: 1 700 ₴










