
Стильний чоловічий шкіряний купюрник синього кольору ST Leather
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-508-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри в класичному стилі (банкнота лягає рівно, не згинаючись). Всередині знаходиться одне широке та три прилеглих відділення для паперових грошей, дев'ять секцій для пластикових карток та дві кишені на блискавці для монет та більш цінних речей. Упакований аксесуар в подарункову коробку від виробника. Зручний функціонал забезпечує комфортне використання цього виробу в повсякденному житті. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 000 ₴











