
Жіноча червона обкладинка "Національна поліція" з додатковим відділенням
650 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-717-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виконана з якісної натуральної шкіри (клас люкс). Всередині має три секції для пластикових карток, одну приховану кишеню для різник дрібничок та два прозорих відділення для документів (наприклад саме посвідчення та автодокументи). З зовнішньої сторони обкладинки знаходиться спеціальний відсік для кріплення жетону. Від втрати документів аксесуар можна страхувати тренчиком або цепочкою, для цього передбачені два люверса. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Ширина | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 3 |
| Длина | 100 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Толщина | 20 мм |
| Цвет | Красный |
| Тип застежки | Без застежки |
| Количество отделений для кредитных карт | 4 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Обложка |
- Цена: 650 ₴









