
Кожаная женская сумка-шоппер большого размера с длинными ручками Grande Pelle
4 600 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лаконічний дизайн, місткість та міцність - головні козирі даної моделі. Всередині знаходиться одне велике просторе відділення та дві кишені відкритого типу. Сумка забезпечена двома ручками, які регулюються, що дає можливість підібрати свій розмір, індивідуальний, зручний саме для тебе! Попереду має спеціальне колечко за яке можна прикріпити ключницю та інші дрібнички. Модель на скільки містка, що без проблем розмістить всередині невеликий ноутбук. Якісна та зручна сумка відмінно доповнить образ модної дівчини і буде ідеальним аксесуаром для походів по магазинам. Спортивний, повсякденний чи класичний стиль - вона пасує до кожного образу. Виріб виготовляється з натуральної італійської шкіри найвищої якості вручну, з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра. Купити комфортно та безпечно дану сумку можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 340 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Ручки | Две |
| Форма | Прямоугольная |
| Стиль | Casual |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Упаковка средства | Пыльник |
| Цвет | Черный |
| Размер | Большой |
| Подкладка | Нет |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Тип | Городской |
| Пол | Женский |
| Карманы | Фронтальный |
| Глубина | 7.5 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
- Цена: 4 600 ₴











