
Дорожня чоловіча шкіряна косметичка ручної роботи Grande Pelle
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Код: 1927-010-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний виріб виготовлено з високоякісної натуральної шкіри, що гарантовано прослужить вам дуже довго. Складається з одного просторого відділення на блискавці, без підкладки. Збоку є ручка для долоні з регульованою довжиною. Такий несесер можна використовувати як аптечку, косметичку або міні сумочку. Дуже зручно брати такий аксесуар з собою в поїздки. Модель представлена в різних розмірах. Купити безпечно та комфортно даний виріб та багато інших можна в нашому магазині. https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Несессер |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Пол | Унисекс |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Отделения | 1 основное |
| Длина | 180 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Форма | Полукруглая |
| Стиль | Casual |
| Размер | Малый |
- Цена: Цену уточняйте










