
Стильна шкіряна ключниця із карабінами під кожен ключ жовтого кольору ST Leather
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-910-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна ключниця для ключів із натуральної вінтажної шкіри Crazy Horse. Модель ручної роботи українського виробництва виглядає акуратно та стильно. Усередині знаходиться шість автономних карабінів. Закривається ключниця потрійним складанням і фіксується на дві кнопки. Якість виробу на дуже високому рівні. Аксесуар часто вибирають як невеликий презент або як доповнення до основного подарунка. Модель представлена у різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Карабін |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴





