
Червоний жіночий гаманець-клатч із натуральної шкіри з клапаном на кнопці ST 023 Red
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-448-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний жіночий гаманець-клатч червоного кольору з натуральної шкіри. Шкіра міцна, має високу стійкість до зношування. Аксесуар, в якому можна зберігати гроші, ключі, телефон та інші дрібниці. Всередині знаходиться два широкі відділення відкритого типу, три прилеглі кишені, одне відділенням на блискавці в перегородці та чотири секції для пластикових карток. На зовнішній стороні представлена додаткова кишеня на блискавці. Виріб надійно фіксується за допомогою клапана на кнопці. На поверхні гаманця розташований красивий логотип бренду. Також в комплекті передбачений зап'ястний ремінець. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
- Ціна: 1 500 ₴











