
Маленький універсальний шкіряний гаманець для чоловіків та жінок чорного кольору ST 005
850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-628-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький та компактний гаманець з натуральної шкіри найвищої якості від українського бренду ST. Завдяки своєму розміру аксесуар з легкістю поміститься в будь-яку кишеню або сумочку. Всередині знаходиться два основних відділення для паперових грошей, секції для пластикових карток та монетниця, яка розташована автономно і закривається на кнопку. Модель виглядає дуже красиво і сучасно, тому ідеально підходить молодим енергійним людям. Також виріб відрізняється своєю відмінною місткістю не дивлячись на розмір. Упаковано портмоне в красиву фірмову коробку. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴










