-15%


Жіночий світло-рожевий гаманець на блискавці із гладкої шкіри Marco Coverna 7003
1 000 ₴
850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-493-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з високоякісної натуральної гладкої шкіри з легким глянцем, що гарантовано, прослужити Вам дуже довго. Модель має красивий пудровий колір, усередині поєднуються різні за кольором шкіряні вставки. Виглядає дуже оригінально та стильно. Усередині розміщені відділення для зберігання купюр, кишеня на блискавці для копійок та секції для пластикових карток. Гаманець легко закривається за допомогою металевої блискавки. Ззовні кріпиться наручний ремінець, що дає можливість використовувати аксесуар як клатч. Володарі такого шкіряного портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴








