
Зелений лаковий жіночий гаманець клатч на дві блискавки ST
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-422-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець не тільки великий і функціональний, але і красивий. Виготовлений з натуральної шкіри, завдяки лаковому покриттю має красивий глянсовий блиск. Лицьова сторона декорована тисненням під крокодила, доповнена золотистою фурнітурою і фірмовим значком. В основі гаманця два автономних відділення, кожне закривається металевою блискавкою. Для паперових грошей передбачено чотири секції, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них. Для пластикових карток є вісім секцій, а кишеня на блискавці підходить для зберігання копійок. Аксесуар укомплектований ремінцем для руки завдяки чому його можна використовувати як клатч. Такий гаманець стане прекрасним подарунком для будь жінки. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 200 ₴










