
Класичний чоловічий шкіряний портмоне подвійного складання коричневого кольору Horton
825 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-533-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита із натуральної шкіри високої якості. Гаманець має досить компактні розміри, складається навпіл і фіксується за допомогою кнопки. Усередині три відділення для купюр (одне на блискавці), п'ять секцій для карток та два віконця для документів. Також є додаткові плоскі кишені та монетниця на кнопці. На лицьовій стороні розташоване тиснення з назвою бренду. Такий портмоне відмінно підійде чоловікам, які люблять маленькі компактні гаманці, які не займають багато місця в кишені. Аксесуар упакований у коробочку від виробника, стане чудовим подарунком для Вас чи Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton Collection |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 825 ₴









