
Шкіряний затискач для купюр та карток на кнопці зеленого кольору LQ Leather
550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-654-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний затискач для грошей на застібці який може похвалитися лаконічним дизайном. Малий розмір робить його зручним і функціональним рішенням для зберігання купюр. Також у ньому передбачена монетниця на блискавці та окрема кишеня для пластикових карток. Модель виготовлена з натуральної шкіри "crazy horse" , що надає аксесуару вінтажний вид. Цей простий і надійний гаманець стане для Вас незамінним помічником як в міських умовах, так і в подорожах. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний затискач та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴








