
Вертикальний чоловічий гаманець середнього розміру з м'якої шкіри Marco Coverna 190415-MC
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-607-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний чоловічий гаманець в класичному дизайні вертикального формату. Виготовлений з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою, яка має відмінні експлуатаційні характеристики. Гаманець середнього розміру, складається вдвічі і застібається на кнопку. Всередині знаходться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), чотири прилеглих кишені, три секції для пластикових карток, два прозорих віконця для документів і монетниця на кнопці. Модель приємно лежить в руці і відмінно виглядає. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











