Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель виготовлена з якісної гладкої еко шкіри. Зажим компактних розмірів і зможе з легкістю поміститься в задню кишеню джинсів або внутрішню кишеню піджака. Фіксується за допомогою прихованих магнітів. Усередині знаходиться металевий фіксатор під купюри та секція для пластикової карти. На зовнішній стороні знаходиться додаткова кишеня для копійок та інших дрібничок. Зажими для купюр дуже популярні, компактні, стильні, і що найголовніше зручні в користуванні. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Тип | Зажим для купюр |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Застежка | Магнитная |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Расположение монетницы | Снаружи |
- Цена: 325 ₴











