
Синя шкіряна обкладинка на паспорт карта світу ST Leather
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-702-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної італійської гладкої шкіри, найвищої якості (сицилія). На лицьовій стороні обкладинки за допомогою тиснення зображена карта світу. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Аксесуар збереже важливий документ в цілосності і неушкодженості на дуже тривалий термін. Підходить для паперового українського та закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний та потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | карта світу |
- Ціна: 450 ₴











