
Розовая женская обложка на паспорт из натуральной кожи ST Leather
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виконана з натуральної вінтажної шкіри найвищої якості. На лицьовій стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Аксесуар збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для паспорта |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 133 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
| Пользовательские характеристики | |
| Узоры и принты | карта мира |
- Цена: Цену уточняйте






