
Красная женская кожаная обложка на паспорт Grande Pelle
550 ₴
- Под заказ
- Код: 1927-767-4
Отправка с 24 мая 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шкіряна елітна обкладинка для паспорта Grande Pelle виготовлена з високоякісної італійської шкіри. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Ззовні є фірмове тиснення бренду. Обкладинка повністю прошита вощеними нитками. Паспортна обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Підходить для українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій людині. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Хороший подарунок на будь-яке свято. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для паспорта |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Цвет | Красный |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
- Цена: 550 ₴






