
Женская сумка-рюкзак из натуральной кожи в белом цвете Puos
2 600 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-200-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура високої якості, завдяки цьому виріб має високу зносостійкість. Модель досить містка і при цьому компактна: має одне основне відділення та одну зовнішню кишеню на блискавці. Сумка зручно носиться на одному плечі або на двух, як рюкзак. Дана модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puos |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Нестандартная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Цвет | Белый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Фронтальный |
| Пол | Женский |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Тип | Городской |
- Цена: 2 600 ₴








