
Обкладинка на посвідчення ДПС (державна пенітенціарна служба)
435 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-738-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка з високоякісної натуральної шкіри на посвідчення державної пенітенціарної служби. Посвідчення складається в двоє без фіксації. Всередині одне прозоре відділення для документу та кишеня для пластикової карти. Передбачено отвір для карабіну на ланцюжку, щоб страхувати обкладинку від втрати. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
- Цена: 435 ₴











