
Чоловічий шкіряний гаманець клатч з відділенням для телефону Marco Coverna 8742-3
2 750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб виконаний у сучасному дизайні, при пошитті були враховані всі функціональні побажання чоловіків про додаткові кишені та комірки. Аксесуар повністю шкіряний, зручно носиться на долоні чи зап'ясті. Закривається цей клатч блискавкою і всередині поділений на дві рівноцінні секції, які з легкістю помістять у собі багато повсякденного чоловічого приладдя. У комплекті з клатчем є шкіряний ремінець, що знімається на зап'ястя. Прекрасний варіант на подарунок для будь-якого чоловіка Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Барсетка |
| Висота | 130 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Стиль | Casual |
| Кількість відділень | 4 |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 2 750 ₴







