
Коричневий чоловічий гаманець-клатч на блискавці зі шкіри під крокодила Marco Coverna
2 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-475-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний чоловічий клатч з натуральної шкіри преміум якості. Лицьова сторона ефектно декорована тисненням під шкіру крокодила. Гаманець закривається блискавкою, призначений не тільки для зберігання грошей, в нього можна помістити багато корисних речей, таких як: телефон, паспорт, записну ручку та інше. Всередині знаходиться три відділення для банкнот, одне на бликсавці для копійок, одне велике для документів та 18 секцій для пластикових карток. Слід зазначити, що фурнітура металева, оформлена під темне срібло, працює м'яко і плавно. Для носіння передбачена ручка для долоні та ремінець для руки. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих портмоне. Володарі такого шкіряного клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Ширина | 120 мм |
| Колір | Коричневий |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Клатч |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
- Ціна: 2 750 ₴











