
Кожаная женская сумка шоппер на молнии David Jones
1 650 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель виготовлена з натуральної шкіри, добре тримає форму, має посилене жорстке дно. Всередині знаходиться одне велике відділення та два кільця для аксесуарів. Сумка забезпечена високими ручками, які дозволяють її носити на плечі або в руках. Фіксується за допомогою блискавки. Містка та зручна сумка відмінно доповнить образ модної дівчини і буде ідеальним аксесуаром для походів по магазинах. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині.
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | David Jones |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Нет |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Casual |
| Тип | Городской |
| Пол | Женский |
| Карманы | Фронтальный |
| Глубина | 7.5 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
- Цена: 1 650 ₴











