Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура високої якості, завдяки цьому виріб має високу зносостійкість. Модель досить містка і при цьому компактна: має одне основне відділення та одну зовнішню кишеню на блискавці. Сумка зручно носиться на одному плечі або на двух, як рюкзак. Дана модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | David Jones |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Карманы | Фронтальный |
- Цена: 1 500 ₴










