
Класичний бордовий жіночий гаманець із натуральної шкіри Tailian 826
850 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-451-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець пошитий з натуральної шкіри високої якості, м'якої і приємною на дотик. Має просту і зручну структуру, фіксується за допомогою кнопки. Усередині представлені три зручні широкі відділення для банкнот (купюри лягають без згинання). У стінці гаманця знаходиться кишеня на блискавці, вгорі і внизу - секції для зберігання пластикових карток, прозоре віконце і широка прихована кишеня. Для копійок є металева монетниця на застібці клямці. На зворотному боці знаходиться дві кишені, одна відкрита, інша на блискавці. Лицьова сторона прикрашена фірмовим значком. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴











