
Гарний бордовий жіночий шкіряний гаманець на блискавці Marco Coverna
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-642-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець має красивий бордовий колір і приємну гладку шкіру. Дана модель порадує Вас дуже простою і зручною структурою. Усередині по центру розміщені три секції для зберігання купюр, у перегородці є кишеня на блискавці для копійок, а з боків передбачені вісім відділень для пластикових карт. Гаманець легко закривається за допомогою металевої блискавки. Ззовні кріпиться наручний ремінець, що дає можливість використовувати аксесуар як клатч. При необхідності в гаманець можна покласти телефон. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
- Ціна: 650 ₴







