
Чорний чоловічий гаманець купюрник ручної роботи із вінтажної шкіри Grande Pelle Uccello
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-614-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий дизайн не залишить Вас байдужими. Гаманець зроблений в досить великому форматі, але при цьому не займає багато місця і зберігає стильність і витонченість. Основний функціонал розташований всередині: три довгі кишені для паперових грошей, 14 відділень для пластикових карток і одне прозоре віконце для документа. Ззовні знаходиться кишеня на блискавці, відкривши яку маємо, ще два додаткових відділення для телефону, банкнот або копійок. Купюрник складається навпіл без додаткової фіксації, що забезпечує швидкий доступ до вмісту. Портмоне виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри, без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 600 ₴








