-14%


Невеликий горизонтальний жіночий гаманець із натуральної шкіри F Salfeite
700 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-306-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель оригінального дизайну, виготовлена з приємної на дотик натуральної шкіри високої якості. Гаманець складається навпіл і фіксується на кнопку. Усередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), п'ять секцій для пластикових карток, дві приховані кишені та велика зручна монетниця для копійок. Маленький, стильний гаманець на кожен день сподобається більшості дівчат. Модель зручно лежить у руці, і до того ж чудово виглядає. Прекрасно підходить як подарунок, упакований в коробочку від виробника. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. Salfeite |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴







