-32%


Компактний жіночий гаманець під шкіру крокодила білого кольору CH 8003
1 250 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-474-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий гаманець білого кольору підкреслить Ваш вишуканий смак і подарує приємні моменти у використанні. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри. Модель декорована тисненням під крокодила, і покрита лаком, завдяки цьому має привабливий блиск. Складається втричі і застібається за допомогою кнопки. Має три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), шість секції для пластикових карток (одна прозора) та відділення на клямці з зовнішньої сторони для монет. Якщо Ви шукайте зручний, компактний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Білий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 850 ₴









