
Стильна жіноча сумка-кроссбоді через плече із фактурної шкіри пудрового кольору Grande Pelle 755743
3 750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця жіноча сумка-кроссбоді є стильним і практичним аксесуаром, виконаним з високоякісної італійської шкіри з яскраво-вираженою фактурою. Вона має красивий пудровий колір, який надає їй елегантності та свіжого вигляду. Фурнітура YKK, яка використовується в сумці, є особливо міцною та надійною. Завдяки цьому, ви можете бути впевнені у довговічності та надійності кожної деталі сумки. Сумка оснащена регульованим плечовим ременем, що дозволяє налаштувати довжину відповідно до ваших уподобань. Простір сумки включає: одне основне відділення на блискавці, внутрішню кишеню відкритого типу, внутрішню кишеня на змійці, кишеню з лицьового боку з клапаном на магнітах і кишеню з тильного боку на блискавці. Купуючи цю сумку, ви отримуєте аксесуар, який є символом високої якості, стилю та надійності. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіночий |
| Кишені | Фронтальний |
| Глибина | 7.5 см |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 3 750 ₴











