-3%


Шкіряний жіночий гаманець клатч червоного кольору на блискавці з ремінцем Marco Coverna MC 7003-2
1 600 ₴
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-493-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка, приємна на дотик). Гаманець зручно закривається за допомогою металевої блискавки. Всередині знаходяться три широкі та два прилеглі відділення для паперових грошей, вісім секції для зберігання карток, в перегородці кишеня на блискавці для копійок та інших дрібничок. Аксесуар можна носити не на руці (для цього в комплекті є шкіряний ремінець на зап'ясті), а також у руці (на звороті є ремінець для фіксації в долоні), це дає можливість використовувати аксесуар як клатч. Володарі такого гаманця, неодмінно оцінять зручність, зовнішній вигляд та якість аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 550 ₴











