
Женская красная кожаная сумка кошелек через плечо Grande Pelle
2 250 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-018-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка виготовлена виключно з натуральної цільної шкіри. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. У сумці немає картону, немає підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої цільної шкіри. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Всередині має два основних відділення з фіксацією на магніт (в які вміститься телефон, документи, ключі) та п'ять секцій для пластикових карток. На зворотній стороні знаходиться кишеня на блискавці для купюр, монет та інших дрібничок. Банкноти лягають рівно. Носиться за допомогою шкіряного ремінця з функцією регулювання довжини. Також гаманець має колечко для кріплення карабіна, можна повісити на пояс. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Красный |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Количество отделений | 3 |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Цена: 2 250 ₴











