
Светло-коричневая мужская кожаная сумка через плечо небольшого размера PS Leather 14724
1 250 ₴
- В наличии
- Код: 1927-006-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна сумочка на плече з класичним дизайном ідеально підходить для носіння гаманця, телефону, документів та інших дрібничок. Хороший варіант для сумки в подорожі або транспорт. З такою моделлю все необхідне буде у вас під рукою. Всі ваші речі будуть в безпеці. Дуже легка і зручна у використанні. Практична, компактна і одночасно дуже стильна, вона підійде як чоловікові, так і жінці. Виготовляється з м'якої телячої шкіри. Незважаючи на невисоку ціну - якість виконання виробу, на високому рівні і прослужить вам далеко не один рік. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puos |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Коричневый |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 5 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 250 ₴










