
Шкіряна обкладинка на посвідчення "Дозвіл на зброю" чорна
475 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-787-2
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані два прозорі відділення прошиті шкіряними вставками. Модель має спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Ширина | 85 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 225 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
- Ціна: 475 ₴










