
Чорна шкіряна барсетка клатч на змійці із натуральної шкіри Marco Coverna 8543-3
3 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-020-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч від бренду Marco Coverna. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою натуральною шкірою. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Аксесуар можна використовувати і як гаманець, і як клатч. Модель дозволяє вмістити мобільний телефон, ключі, сигарети та інше. Усередині знаходиться два широких відділення, закриваються блискавкою. Для зручності є секції для пластикових карток та кишені на блискавці для монет. Зручно, що зовні є велика кишеня з фіксацією на магніт. Для носіння передбачений ремінець для руки та ручка для долоні. Клатч підійде для сучасного чоловіка з будь-яким стилем. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 3 600 ₴






