-4%


Класичний жіночий гаманець з натуральної шкіри червоного кольору з бантом Salfeite
1 300 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-449-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий кошелек з великим бантом із натуральної шкіри Salfeite. Елітний аксесуар виготовлений з високоякісної натуральної шкіри преміум сегменту, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Даний гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красивий чорний колір і зручну фіксацію на кнопці. Внутрішній розворот відкриває доступ до основного вмісту - є чотири відділення для купюр (одне на блискавці), дев'ять секцій для карток (одна прозора) та одна прихована кишеня. Для монет є спеціальне велике зручне відділення - металевий "поцелуйчик". Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій жінці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині h ttps://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. Salfeite |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Кліпси |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴








